Fototapety na drzwi korytarz zamkowy 553a

Fototapety na drzwi korytarz zamkowy 553a
rozmiar szer x wys:
układ:
kolor:
układ:
laminowanie:
Wybrany kolor

Cena zmieni się automatycznie po wybraniu opcji po lewej

Cena: 110,00
Ilość:
przechowalnia


Naklejka/Okleina na drzwi 
Naklejkę wykonujemy z matowej folii firmy Oracal, która doskonale przylega do podłoża. Zastosowanie kleju kanalikowego pozwala w bardzo prosty i szybki sposób przykelić okleinę na drzwi bez powstania bąbelków powietrza. Naklejkę można stosować na wszystkie idealnie gładkie powierzchnie w szczególności na drzwi, meble, szafy i powierzchnie szklane. Matowa powierzchnia folii nie odbija refleksów świetlnych dzięki czemu idealnie odzwierciedla kolory.

JAK DRUKUJEMY:
Do produkcji naklejek na drzwi używamy jednej z najnowszych maszyn firmy Roland. Stawiamy na jakość wydruku dlatego wszystkie nasze produkty drukujemy na sprawdzonych materiałach i tylko w najwyższej rozdzielczości 1440 dpi. Naklejka na drzwi jest produktem wielkoformatowym dlatego jego jakoś graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.

LAMINAT
Zabezpiecza wydruk przed wilgocią, kurzem , odciskami palców, tłuszczem a także drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas użytkowania. Laminowanie chroni również kolory przed blaknięciem. 

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIE WYMIARY
Należy sprawdzić wysokość i szerokość drzwi,a następnie dobrać z pola najbardziej zbliżony rozmiar. Jeśli nie znajdziesz swojego rozmiaru lub masz niestandardowy napisz do nas, przygotujemy dla Ciebie projekt - sklep@najstick.plCZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ:
Zamówienia realizujemy w ciągu 4 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty, jeśli wybrałeś opcję za pobraniem zmówienia trafia do realizacji według kolejności zgłoszeń, czas realizacji również do 4 dni roboczych.

Dopisz się do newslettera by otrzymywać informacje o nowościach

© 2013 NajStick.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone : Realizacja AWESO : Oprogramowanie KQS.store